Ades Blog

Adesblog Web Technology Related News & Updates; bir web teknoloji blogu olarak karşımıza iyi bir blog örneği olarak çıkmakta. Bu blogun google PR6 dan PR7 te yükselmesinin nedeni, sahibi ve webmasteri olan Abdylas Tynyshov.

Abdylas Tynyshov (Ades)

Rumuzu Ades olan Abdylas Tynyshov, KIRGIZISTAN Cumhuriyeti (Kyrgyz Republic) uyruklu. Ades bilgi teknolojileri ve web teknolojileri haberleri sunuyor.

Ades neden başarılı? Adesblog birçok konuda bilgiler sunuyor. Özellikle Ajax, Renkler, fontlar, Adobe, CSS, XML ve Blog template’leri, Paypal, WordPress temaları, Macromedia Dreamweaver ve flash dersleri, Google, Yahoo, Msn gibi arama motorları hakkında yorumlar ve makalelerden oluşan, linkler hakkında bilgiler içeren ve yaklaşık 39 kategoriden oluşan bir web blogu. İçeriği de sürekli güncel. Adesblog , nasıl bir web blog, nasıl bir web içeriği yapılması gerektiğine dair bizlere çok güzel bir örnek teşkil ediyor.

adesblog.com

İşte Adesblog kategorileri :

Ades blog sayfalarının tanıtımını yapan sitelere PR7 sayfasından link verme şansı da tanıyor. Bunun için bizim gibi sitesini ve AdesClrPicker – ( Color Picker tool for Windows ) renk programının tanıtılması yeterli. Eğer siz de bu imkandan yararlanmak istiyorsanız adesblog pr7 sayfalarından link almak için linki tıklayıp, ilgili tanıtımı web sitenizden yapabilirsiniz.

ades color picker

AdesClrPicker harika bir program. Web tasarımcıları ve web geliştiricileri için Web sayfası görüntülerindeki renkleri çok güzel bir şekilde almaya ayrıyor. Ades color picker  HTML, RGB, C++, VB and Delphi renk kodları ve kod kütüphanesi ile gayet kullanışlı bir program. Webde ne görüyorsanız onun renk kodunu alıyor.

Adesclrpicker v.2.0 sistem gereksinmeleri:

  • Windows Pentium II işlemci ve üstü
  • 128MB Ram Memory  ve üstü

Ades color picker (Adesclrpciker v.2.0) program detayları sayfasından daha fazla bilgi alabilirsiniz. Program ekran görüntüleri ve Nasıl yapılır bölümlerini incelemenizde fayda var.

Programın fiyatı şu an için 19.90 USD – Satın al linkinden programı satın alabileceğiniz gibi, Adesclrpicker Trial (1.04MB) versiyonunu download edebilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

Web Sitesi